Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

F.U.H. LUCAMUS - Usługi informatyczne

Data dodania: 2012-01-19
 

Firma działająca w branży informatycznej oferująca kompleksowe wsparcie dla osób indywidualnych oraz firm. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z fachową wiedzą pozwala świadczyć usługi najwyższej jakości. Podstawą działania jest profesjonalizm ukierunkowany na potrzeby klienta. Nowoczesne zaplecze techniczne i stale podnoszone kwalifikacje pozwalają zaoferować szeroki zakres wysokiej jakości usług.

Naprawa i modernizacja komputerów
Jeśli Twój komputer pracuje niestabilnie, jest głośny i się przegrzewa nie czekaj zadzwoń do nas.
Zdiagnozujemy problem i usuniemy go w jak najkrótszym czasie. Naprawiamy komputery stacjonarne i laptopy. W przypadku konieczności re-instalacji systemu zabezpieczamy Twoje dane na zewnętrznej pamięci aby nie uległy zniszczeniu. Naprawy staramy się dokonywać w domu klienta. Jeśli usunięcie problemu wymaga więcej czasu naprawa dokonywana jest w naszej firmie. Na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego klient nie ponosi kosztów dojazdu.

Usługi dla firm
Zapewniamy obsługę informatyczną w małych i średnich firmach w województwie świętokrzyskim, od doradztwa i wsparcia technicznego po sprzęt komputerowy, oprogramowanie, zabezpieczenie Państwa danych i nadzór informatyczny. Stale podnoszone kwalifikacje pozwalają zaoferować szeroki zakres wysokiej jakości usług.

Odzyskiwanie danych
Jeśli omyłkowo usunęliście Państwo ważne dane, pamiątkowe zdjęcia lub Wasz system operacyjny uległ uszkodzeniu i nie możesz uzyskać dostępu do interesujących Cię danych zadzwoń odzyskamy je dla Ciebie.

Tworzenie stron internetowych
Internet jest dziś nieodłączną częścią naszego życia. Są tacy, którzy twierdzą, że jeśli czegoś nie ma w Internecie to nie istnieje. Oferujemy Państwu stworzenie strony internetowej oraz późniejszą jej administrację. Zapewniamy pomoc przy zakupie domeny, hostingu i przy pozycjonowaniu Waszego serwisu w wyszukiwarkach.

Produkcja spotów reklamowych
Oferujemy projektowanie i pomoc w dystrybucji spotów reklamowych w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz w innych miastach na terenie województwa świętokrzyskiego.

Oprogramowanie dla firmy i domu
Oferujemy sprzedaż i wdrożenie gamy najpopularniejszych programów antywirusowych, biurowych i specjalistycznych w konkurencyjnych cenach.

Sprzęt komputerowy
Zapewniamy kompleksowe wyposażanie firm oraz osób indywidualnych w markowy sprzęt komputerowy. Zapewniamy jego konfigurację i późniejszy serwis.

Sieci komputerowe
W naszej ofercie znajduje się też projektowanie i wykonawstwo sieci komputerowych przewodowych (LAN) i bezprzewodowych (WiFi) w firmach, hotelach, domach i mieszkaniach.

Monitoring
Zajmujemy się projektowaniem i instalacją monitoringu oraz konfigurację systemu do zdalnego dostępu, co pozwala na obserwację monitorowanych obiektów przez Internet z dowolnego miejsca

Kontakt

www.lucamus.pl
509 957 599

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
ostrowiecki

Powiat ostrowiecki - umiejscowiony w województwie świętokrzyskim z Ostrowcem Świętokrzyskim, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy: Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Kunów, Bałtów, Bodzechów, Waśniów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. 

Jako że są to tereny zurbanizowane, wśród zabytków dominują: zamki i pałace - pałac Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim, pałac Wielopolskich w Częstocicach, pałac Druckich-Lubeckich w Bałtowie i ruiny dwóch zamków: Szydłowieckich w Ćmielowie i zamku w Podgrodziu; kościoły: Kościół p.w. Jana Chrzciciela w Grzegorzowicach z romańską rotundą, barokowy kościół p.w. św. Mikołaja w Szewnie, późnorenesansowy kościół p.w. Świętych Piotra i Pawła w Waśniowie. Na swoim planie zwiedzania warto zaznaczyć także gotycką kaplicę z 1430 r. Zainteresowani dawną techniką nie mogą przegapić holenderskiego wiatraka z XIX w. Znajduje się on w Szwarszowicach, w Gminie Bodzechów. Nasze pociechy będą mieć mnóstwo frajdy ze spaceru po Stanisławskim mini zoo. Zobaczyć tam można modele świętokrzyskiej fauny i flory. Wszystko naturalnej wielkości.

Dojechać się tam da drogą wojewódzką nr 751.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola