Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostrowiec Św.: Gadżety do licytacji

Data publikacji: 2018-01-15, Data modyfikacji: 2018-01-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Ostrowiec Św.: Gadżety do licytacji

Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński wspólnie z wiceprezydent Marzeną Dębniak przekazali, na ręce szefa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Dariusza Czupryńskiego, gadżety do licytacji podczas 26 finału.

Finałowa akcja odbędzie się, podobnie jak w minionych latach, na Rynku.

„Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego podczas każdego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udowadniają, że są bardzo ofiarni” – mówi Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. „Jest to piękna idea, w którą angażują się zarówno młodzi, jak i starsi mieszkańcy”.

„Zawsze możemy liczyć na pomoc ze strony władz miasta” – mówi Dariusz Czupryński. „Dzięki WOŚP także ostrowiecki szpital dostaje nowoczesne urządzenia medyczne”.

Do licytacji została przekazana między innymi płaskorzeźba z brązu autorstwa Arkadiusza Latosa, a także plecaki, koszulki, odblaski i wiele innych.

UM Ostrowiec Św., Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowiecki

  Powiat ostrowiecki - umiejscowiony w województwie świętokrzyskim z Ostrowcem Świętokrzyskim, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy: Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Kunów, Bałtów, Bodzechów, Waśniów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. 

  Jako że są to tereny zurbanizowane, wśród zabytków dominują: zamki i pałace - pałac Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim, pałac Wielopolskich w Częstocicach, pałac Druckich-Lubeckich w Bałtowie i ruiny dwóch zamków: Szydłowieckich w Ćmielowie i zamku w Podgrodziu; kościoły: Kościół p.w. Jana Chrzciciela w Grzegorzowicach z romańską rotundą, barokowy kościół p.w. św. Mikołaja w Szewnie, późnorenesansowy kościół p.w. Świętych Piotra i Pawła w Waśniowie. Na swoim planie zwiedzania warto zaznaczyć także gotycką kaplicę z 1430 r. Zainteresowani dawną techniką nie mogą przegapić holenderskiego wiatraka z XIX w. Znajduje się on w Szwarszowicach, w Gminie Bodzechów. Nasze pociechy będą mieć mnóstwo frajdy ze spaceru po Stanisławskim mini zoo. Zobaczyć tam można modele świętokrzyskiej fauny i flory. Wszystko naturalnej wielkości.

  Dojechać się tam da drogą wojewódzką nr 751.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola