Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostrowiec Św.: Podwójne wyróżnienie

Data publikacji: 2017-12-12, Data modyfikacji: 2017-12-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Ostrowiec Św.: Podwójne wyróżnienie

Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, podczas Gali zorganizowanej na terenie Targów Kielce, odebrał w piątek podwójne wyróżnienie. Prezydent został okrzyknięty Najlepszym Samorządowcem Roku Województwa Świętokrzyskiego oraz Najlepszym Samorządowcem Roku Powiatu Ostrowieckiego. Prezydent podkreślił, że oba wyróżnienia, to efekt ciężkiej pracy.

„Przyznane tytuły, to olbrzymie wyróżnienie i wspaniała nominacja” – mówi prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. 

„Nie ukrywam satysfakcji, ale z drugiej strony jest to także motywacja do dalszej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że dzisiaj mogłem odebrać podwójne wyróżnienie. W szczególności dziękuję mieszkańcom Ostrowca Świętokrzyskiego i moim współpracownikom. Nasze miasto rozwija się, przybywa nowych miejsc pracy, inwestorzy z zewnątrz otwierają nowe firmy. To są sygnały dowodzące, że Ostrowiec Świętokrzyski jest atrakcyjny dla osób chcących lokować tu swój kapitał. Dobrze sprzedają się mieszkania i działki. Rozbudowywane są trzy galerie, a to prywatni inwestorzy najlepiej wiedzą jaka jest siła nabywcza ludności i jaki potencjał ma miasto. Praca i jeszcze raz praca. To nas wszystkich doprowadzi do sukcesu” – dodaje.

Plebiscyt po raz kolejny zorganizowała redakcja „Echo dnia”.

UM Ostrowiec Św., Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     
    Polecane

    DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

     
    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    ostrowiecki

    Powiat ostrowiecki - umiejscowiony w województwie świętokrzyskim z Ostrowcem Świętokrzyskim, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy: Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Kunów, Bałtów, Bodzechów, Waśniów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. 

    Jako że są to tereny zurbanizowane, wśród zabytków dominują: zamki i pałace - pałac Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim, pałac Wielopolskich w Częstocicach, pałac Druckich-Lubeckich w Bałtowie i ruiny dwóch zamków: Szydłowieckich w Ćmielowie i zamku w Podgrodziu; kościoły: Kościół p.w. Jana Chrzciciela w Grzegorzowicach z romańską rotundą, barokowy kościół p.w. św. Mikołaja w Szewnie, późnorenesansowy kościół p.w. Świętych Piotra i Pawła w Waśniowie. Na swoim planie zwiedzania warto zaznaczyć także gotycką kaplicę z 1430 r. Zainteresowani dawną techniką nie mogą przegapić holenderskiego wiatraka z XIX w. Znajduje się on w Szwarszowicach, w Gminie Bodzechów. Nasze pociechy będą mieć mnóstwo frajdy ze spaceru po Stanisławskim mini zoo. Zobaczyć tam można modele świętokrzyskiej fauny i flory. Wszystko naturalnej wielkości.

    Dojechać się tam da drogą wojewódzką nr 751.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola