Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Penrite Cross Country Racing 2018 Ostrowiec Świętokrzyski (runda II)

 
Zapis mojego przejazdu z drugiej rundy Penrite Cross Country Racing rozegranej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przeciętny start, zbyt zachowawcza jazda po piasku i niedostatki kondycyjne ale też w miarę równa jazda i brak większych błędów pozwoliły na zajęcie 35 miejsca spośród 56 zawodników zgłoszonych w klasie Amator S2. Jeszcze sporo nauki przede mną. Trasa ciekawa. Były fragmenty gdzie na prawdę bawiłem się świetnie czyli praktycznie wszystkie partie bez piasku ;) Długość filmu została ograniczona żywotnością baterii. Zawodnik: Tomasz Widłak Numer startowy: 666 Klasa: Amator S2 Motocykl: KTM EXC 250 TPI Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski Ilość okrążeń: 6 Czas przejazdu: 01:32:40,451 Zajęte miejsce: 35 Zdobyte punkty: 0

 


xcrider.pl
 
Data pliku video: 2018-05-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowiecki

  Powiat ostrowiecki - umiejscowiony w województwie świętokrzyskim z Ostrowcem Świętokrzyskim, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy: Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Kunów, Bałtów, Bodzechów, Waśniów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. 

  Jako że są to tereny zurbanizowane, wśród zabytków dominują: zamki i pałace - pałac Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim, pałac Wielopolskich w Częstocicach, pałac Druckich-Lubeckich w Bałtowie i ruiny dwóch zamków: Szydłowieckich w Ćmielowie i zamku w Podgrodziu; kościoły: Kościół p.w. Jana Chrzciciela w Grzegorzowicach z romańską rotundą, barokowy kościół p.w. św. Mikołaja w Szewnie, późnorenesansowy kościół p.w. Świętych Piotra i Pawła w Waśniowie. Na swoim planie zwiedzania warto zaznaczyć także gotycką kaplicę z 1430 r. Zainteresowani dawną techniką nie mogą przegapić holenderskiego wiatraka z XIX w. Znajduje się on w Szwarszowicach, w Gminie Bodzechów. Nasze pociechy będą mieć mnóstwo frajdy ze spaceru po Stanisławskim mini zoo. Zobaczyć tam można modele świętokrzyskiej fauny i flory. Wszystko naturalnej wielkości.

  Dojechać się tam da drogą wojewódzką nr 751.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola