Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ruszają prace przy budowie nowej hali targowej "Mój Rynek"

Data publikacji: 2017-12-05, Data modyfikacji: 2017-12-06
A A AWydrukDrukuj  
 
   W dniu dzisiejszym podpisana została umowa na realizację inwestycji „Mój Rynek”. Od jutra firma „ADMA” - Zakład Remontowo Budowlany rozpocznie prace przygotowujące plac budowy oraz wykona wyznaczenie geodezyjne obiektów. Od czwartku ruszą roboty budowlane, które potrwają, zgodnie z planem do końca maja 2019 roku. Przypomnijmy, że na placu przy ulicy Cegielnianej powstanie nowoczesny kompleks handlowy, gdzie swoje produkty rolne będą sprzedawali lokalni producenci. Na nowej hali będzie można kupować już w połowie przyszłego roku. Na budowę wiaty wraz z panelami fotowoltaicznymi oraz zagospodarowaniem terenu gmina dostała prawie milion złotych dotacji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.  

Pełna treść wiadomości na: um.ostrowiec.pl/pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/3289-ruszaja-prace-przy-budowie-nowej-hali-targowej-moj-rynek
UM Ostrowiec Świętokrzyski, Źródło artykułu: um.ostrowiec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowiecki

  Powiat ostrowiecki - umiejscowiony w województwie świętokrzyskim z Ostrowcem Świętokrzyskim, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy: Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Kunów, Bałtów, Bodzechów, Waśniów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. 

  Jako że są to tereny zurbanizowane, wśród zabytków dominują: zamki i pałace - pałac Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim, pałac Wielopolskich w Częstocicach, pałac Druckich-Lubeckich w Bałtowie i ruiny dwóch zamków: Szydłowieckich w Ćmielowie i zamku w Podgrodziu; kościoły: Kościół p.w. Jana Chrzciciela w Grzegorzowicach z romańską rotundą, barokowy kościół p.w. św. Mikołaja w Szewnie, późnorenesansowy kościół p.w. Świętych Piotra i Pawła w Waśniowie. Na swoim planie zwiedzania warto zaznaczyć także gotycką kaplicę z 1430 r. Zainteresowani dawną techniką nie mogą przegapić holenderskiego wiatraka z XIX w. Znajduje się on w Szwarszowicach, w Gminie Bodzechów. Nasze pociechy będą mieć mnóstwo frajdy ze spaceru po Stanisławskim mini zoo. Zobaczyć tam można modele świętokrzyskiej fauny i flory. Wszystko naturalnej wielkości.

  Dojechać się tam da drogą wojewódzką nr 751.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola