Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zakład produkcyjny modułów budowlanych Climatic w Ostrowcu Świętokrzyskim

 
Produkcja budynków wykonanych w systemie budownictwa modułowego jest realizowana w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Powierzchnia hali wynosi 15 000 m², a jej wysokość sięga 16 m. Do przemieszczania modułów wykorzystywanych jest 6 dźwigów suwnicowych. Montaż konstrukcji odbywa się na zautomatyzowanej linii spawalniczej. Mając na względzie rozwój oferty firmy wydzielono powierzchnię na potrzeby śrutowni i lakierni. Cały proces produkcji jest na bieżąco rejestrowany dzięki zainstalowanemu systemowi monitoringu. Wysoki standard i jakość wykonywanych modułów, obiektów zapewniają wdrożone normy ISO (EN ISO 3834-3 Weryfikacja Zakładu Spawalniczego, Certyfikat Spawalniczy dla spawania elementów konstrukcyjnych wg EN 1090-2:2008+A1:2011, Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji EN1090-1:2009+A1:2011). Systematycznie przeprowadzane audyty przez zewnętrzne jednostki certyfikujące pozwalają realizować politykę jakości.

 


Climatic - Budownictwo Modułowe
 
Data pliku video: 2017-06-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowiecki

  Powiat ostrowiecki - umiejscowiony w województwie świętokrzyskim z Ostrowcem Świętokrzyskim, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy: Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Kunów, Bałtów, Bodzechów, Waśniów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. 

  Jako że są to tereny zurbanizowane, wśród zabytków dominują: zamki i pałace - pałac Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim, pałac Wielopolskich w Częstocicach, pałac Druckich-Lubeckich w Bałtowie i ruiny dwóch zamków: Szydłowieckich w Ćmielowie i zamku w Podgrodziu; kościoły: Kościół p.w. Jana Chrzciciela w Grzegorzowicach z romańską rotundą, barokowy kościół p.w. św. Mikołaja w Szewnie, późnorenesansowy kościół p.w. Świętych Piotra i Pawła w Waśniowie. Na swoim planie zwiedzania warto zaznaczyć także gotycką kaplicę z 1430 r. Zainteresowani dawną techniką nie mogą przegapić holenderskiego wiatraka z XIX w. Znajduje się on w Szwarszowicach, w Gminie Bodzechów. Nasze pociechy będą mieć mnóstwo frajdy ze spaceru po Stanisławskim mini zoo. Zobaczyć tam można modele świętokrzyskiej fauny i flory. Wszystko naturalnej wielkości.

  Dojechać się tam da drogą wojewódzką nr 751.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola