Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Aktywny Senior 2018 - zjęcia taneczne do końca karnawału!

Data publikacji: 2018-01-31, Data modyfikacji: 2018-02-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Z uwagi na bardzo wysoką frekwencję, jaką cieszą się zajęcia taneczne zaproponowane w ramach  akcji „Aktywny Senior 2018”, Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński zdecydował o przedłużeniu ich w tej formie do końca karnawału. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza zatem na zajęcia taneczne z instruktorem Grzegorzem Podsiadłym 31 stycznia oraz 7 lutego. Weszliśmy w Nowy Rok i karnawał tanecznym krokiem i tak go zakończymy! MOSiR zaprasza jednocześnie na kolejną formę aktywności - gimnastykę z elementami jogi. Zajęcia ruszają 14 lutego i odbywać się będą również w Hali Sportowo – Widowiskowej przy ul. Świętokrzyskiej 11. To znakomita okazja, by wzmocnić swoje ciało i doskonale się zrelaksować. Ćwiczenia będą prowadzone w sposób ciekawy i w pełni dostosowany do potrzeb i możliwości uczestników. Ruch powolny i stateczny jakim charakteryzuje się ta forma aktywności jest wskazany dla seniorów. Nie wymaga kondycji czy dużej sprawności fizycznej. Jest w pełni bezpieczny. Od uczestników zajęć organizatorzy oczekują tylko wygodnego i niekrępującego ruchów ubioru oraz uśmiechu na twarzach. Uwaga! Od 31 stycznia zmienione zostają godziny odjazdu autobusów linii nr 1 MPK z przystanku obok Hali Sportowo - Widowiskowej MOSiR. Autobus będzie odjeżdżał o godzinie 18:15. Autobus nie jest bezpłatny – dostosowana została jednak godzina odjazdu do zajęć „Aktywny Senior 2018”.

Pełna treść wiadomości na: um.ostrowiec.pl/pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/3497-aktywny-senior-2018-zjecia-taneczne-do-konca-karnawalu
UM Ostrowiec Świętokrzyski, Źródło artykułu: um.ostrowiec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowiecki

  Powiat ostrowiecki - umiejscowiony w województwie świętokrzyskim z Ostrowcem Świętokrzyskim, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy: Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Kunów, Bałtów, Bodzechów, Waśniów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. 

  Jako że są to tereny zurbanizowane, wśród zabytków dominują: zamki i pałace - pałac Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim, pałac Wielopolskich w Częstocicach, pałac Druckich-Lubeckich w Bałtowie i ruiny dwóch zamków: Szydłowieckich w Ćmielowie i zamku w Podgrodziu; kościoły: Kościół p.w. Jana Chrzciciela w Grzegorzowicach z romańską rotundą, barokowy kościół p.w. św. Mikołaja w Szewnie, późnorenesansowy kościół p.w. Świętych Piotra i Pawła w Waśniowie. Na swoim planie zwiedzania warto zaznaczyć także gotycką kaplicę z 1430 r. Zainteresowani dawną techniką nie mogą przegapić holenderskiego wiatraka z XIX w. Znajduje się on w Szwarszowicach, w Gminie Bodzechów. Nasze pociechy będą mieć mnóstwo frajdy ze spaceru po Stanisławskim mini zoo. Zobaczyć tam można modele świętokrzyskiej fauny i flory. Wszystko naturalnej wielkości.

  Dojechać się tam da drogą wojewódzką nr 751.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola