Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatne badania cytologiczne oraz mammograficzne dla Ostrowczanek

Data publikacji: 2018-10-17, Data modyfikacji: 2018-10-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Gmina Ostrowiec Świętokrzyski razem ze Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach, zaprasza Panie z Gminy Ostrowiec Świętokrzyski na bezpłatne badania cytologiczne oraz mammograficzne. Badania wykonywane będą w ramach projektu „Wsparcie profilaktyki zdrowotnej w regionie”. Cytomammobus Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach będzie dyżurował na ostrowieckim Rynku w dniach: 18- 23/10/2018 r. w godzinach 10:00-16:00 Badania cytologiczne przeznaczone są dla Pań w wieku 25-59 lat (należy je powtarzać co 3 lata), badania mammograficzne – dla Pań w wieku 50-69 lat (wykonujemy je co 2 lata). Rejestracja na badania w cytomammobusie ŚCO oraz wszelkie informacje pod numerem telefonu: 661 911 300 Świętokrzyskie Centrum Onkologii oferuje również bezpłatny transport na badanie do ŚCO i z powrotem. Zamawianie bezpłatnego transportu pod numerami telefonu: 607 77 88 88 – mammografia 609 99 00 33 – cytologia Drogie Panie zadbajcie o swoje zdrowie, przypomnijcie o badaniu siostrze, koleżance, sąsiadce. Przyjedźcie na badanie indywidualnie lub zamówcie bezpłatny transport. Dla każdej Pani, która wykona badanie w cytomammobusie ŚCO – atrakcyjny zestaw upominków (parasolka, kosmetyczka podróżna, brelok).

Pełna treść wiadomości na: um.ostrowiec.pl/pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/4483-bezplatne-badania-cytologiczne-oraz-mammograficzne
UM Ostrowiec Świętokrzyski, Źródło artykułu: um.ostrowiec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowiecki

  Powiat ostrowiecki - umiejscowiony w województwie świętokrzyskim z Ostrowcem Świętokrzyskim, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy: Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Kunów, Bałtów, Bodzechów, Waśniów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. 

  Jako że są to tereny zurbanizowane, wśród zabytków dominują: zamki i pałace - pałac Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim, pałac Wielopolskich w Częstocicach, pałac Druckich-Lubeckich w Bałtowie i ruiny dwóch zamków: Szydłowieckich w Ćmielowie i zamku w Podgrodziu; kościoły: Kościół p.w. Jana Chrzciciela w Grzegorzowicach z romańską rotundą, barokowy kościół p.w. św. Mikołaja w Szewnie, późnorenesansowy kościół p.w. Świętych Piotra i Pawła w Waśniowie. Na swoim planie zwiedzania warto zaznaczyć także gotycką kaplicę z 1430 r. Zainteresowani dawną techniką nie mogą przegapić holenderskiego wiatraka z XIX w. Znajduje się on w Szwarszowicach, w Gminie Bodzechów. Nasze pociechy będą mieć mnóstwo frajdy ze spaceru po Stanisławskim mini zoo. Zobaczyć tam można modele świętokrzyskiej fauny i flory. Wszystko naturalnej wielkości.

  Dojechać się tam da drogą wojewódzką nr 751.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola