Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostrowiec Św.: Sylwester na Rynku

Data publikacji: 2017-12-29, Data modyfikacji: 2017-12-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Ostrowiec Św.: Sylwester na Rynku

Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński serdecznie zaprasza na Spotkanie Sylwestrowe, które rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 21.30 na ostrowieckim Rynku. 

„Kończy się 2017 rok, który obfitował w wiele ważnych dla naszego miasta wydarzeń. Postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę. Kampania „Miasto od Nowa” przyniosła już wiele pozytywnych rezultatów. Wierzę, że nadchodzący czas będzie dla nas okresem kolejnych zmian na lepsze, którymi zaskoczymy naszych mieszkańców. Mamy więc co świętować, dlatego zachęcam do wspólnej zabawy. Przywitajmy razem 2018 rok. Tego wieczoru na scenie zaprezentują się dla Państwa zespoły Trey Vinter oraz gwiazda wieczoru zespół VOX. O północy złożymy sobie życzenia. Odbędzie się także pokaz sztucznych ogni” – zaprasza Prezydent Miasta Jarosław Górczyński.

jednostki samorządu terytorialnego, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowiecki

  Powiat ostrowiecki - umiejscowiony w województwie świętokrzyskim z Ostrowcem Świętokrzyskim, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy: Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Kunów, Bałtów, Bodzechów, Waśniów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. 

  Jako że są to tereny zurbanizowane, wśród zabytków dominują: zamki i pałace - pałac Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim, pałac Wielopolskich w Częstocicach, pałac Druckich-Lubeckich w Bałtowie i ruiny dwóch zamków: Szydłowieckich w Ćmielowie i zamku w Podgrodziu; kościoły: Kościół p.w. Jana Chrzciciela w Grzegorzowicach z romańską rotundą, barokowy kościół p.w. św. Mikołaja w Szewnie, późnorenesansowy kościół p.w. Świętych Piotra i Pawła w Waśniowie. Na swoim planie zwiedzania warto zaznaczyć także gotycką kaplicę z 1430 r. Zainteresowani dawną techniką nie mogą przegapić holenderskiego wiatraka z XIX w. Znajduje się on w Szwarszowicach, w Gminie Bodzechów. Nasze pociechy będą mieć mnóstwo frajdy ze spaceru po Stanisławskim mini zoo. Zobaczyć tam można modele świętokrzyskiej fauny i flory. Wszystko naturalnej wielkości.

  Dojechać się tam da drogą wojewódzką nr 751.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola