Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostrowiec Świętokrzyski doceniony za wkład w rozwój polskiej siatkówki

Data publikacji: 2017-11-14, Data modyfikacji: 2017-11-14
A A AWydrukDrukuj  
 
  Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, Jacek Kasprzyk - prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej serdecznie podziękował Prezydentowi Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosławowi Górczyńskiemu za pomoc w organizacji Turnieju World Grand Prix Kobiet, który odbył się w lipcu naszym mieście. - Serdecznie dziękuję,  za to co zrobili Państwo w tym roku dla polskiej siatkówki, a przede wszystkim za organizację Turnieju World Grand Prix, który rozegrał się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zawody były zorganizowane profesjonalnie. Otrzymaliśmy bardzo dużo pochlebnych recenzji. Jako ostrowczanin z pochodzenia cieszę się, że ten turniej został okrzyknięty najlepszą imprezą rangi mistrzowskiej w Polsce. Jeszcze raz dziękuję, życzę owocnych obrad i tak doskonałych decyzji dotyczących sportu, jak te, które zostały podjęte do tej pory, bo sport to zdrowie, to nić łącząca pokolenia – mówił Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk. Prezydent Ostrowca otrzymał od prezesa PZPS koszulkę z autografami reprezentantek Polski, które grały na Mistrzostwach w Ostrowcu Świętokrzyskim. - Dziękuję za przychylność. Dzięki temu, że mamy ambasadorów Ostrowca Świętokrzyskiego w różnych instytucjach, w różnych centralach możemy mówić o dobrym pijarze dla Ostrowca Świętokrzyskiego. Ostrowiec Świętokrzyski to dobra marka, którą się jednak trudno buduje. Trzeba o nią dbać, trzeba ją pielęgnować, o nią walczyć i wspierać ją.  Panie Prezesie, w imieniu wszystkich mieszkańców Ostrowca, a zwłaszcza ostrowieckich  kibiców dziękuję za to wsparcie. Nasze siatkarki grają coraz lepiej i widać, że mamy się czym pochwalić. W tym miejscu chcę również podziękować moim poprzednikom. Mamy wybudowane piękne obiekty sportowe, które muszą tętnić życiem, muszą cieszyć oko i zachęcać ostrowiecką młodzież do tego, żeby aktywnie uprawiała sport- stwierdził Prezydent Miasta Jarosław Górczyński. Z kolei Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim Robert Grudzień podziękował Prezydentowi oraz radnym za przekazanie 40 tysięcy złotych na zakup quada, który zostanie przeznaczony do działań ratowniczych. Wraz z podziękowaniami Komendant wręczył prezydentowi pluszaka strażaka.

Pełna treść wiadomości na: um.ostrowiec.pl/pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/3196-ostrowiec-swietokrzyski-doceniony-za-wklad-w-rozwoj-polskiej-siatkowki
UM Ostrowiec Świętokrzyski, Źródło artykułu: um.ostrowiec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowiecki

  Powiat ostrowiecki - umiejscowiony w województwie świętokrzyskim z Ostrowcem Świętokrzyskim, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy: Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Kunów, Bałtów, Bodzechów, Waśniów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. 

  Jako że są to tereny zurbanizowane, wśród zabytków dominują: zamki i pałace - pałac Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim, pałac Wielopolskich w Częstocicach, pałac Druckich-Lubeckich w Bałtowie i ruiny dwóch zamków: Szydłowieckich w Ćmielowie i zamku w Podgrodziu; kościoły: Kościół p.w. Jana Chrzciciela w Grzegorzowicach z romańską rotundą, barokowy kościół p.w. św. Mikołaja w Szewnie, późnorenesansowy kościół p.w. Świętych Piotra i Pawła w Waśniowie. Na swoim planie zwiedzania warto zaznaczyć także gotycką kaplicę z 1430 r. Zainteresowani dawną techniką nie mogą przegapić holenderskiego wiatraka z XIX w. Znajduje się on w Szwarszowicach, w Gminie Bodzechów. Nasze pociechy będą mieć mnóstwo frajdy ze spaceru po Stanisławskim mini zoo. Zobaczyć tam można modele świętokrzyskiej fauny i flory. Wszystko naturalnej wielkości.

  Dojechać się tam da drogą wojewódzką nr 751.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola