Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podziękowania za wzorową pracę

Data publikacji: 2017-11-03, Data modyfikacji: 2017-11-05
A A AWydrukDrukuj  
 
   W minionym tygodniu Pani Bożena Dorociak oraz Barbara Gruszka zakończyły pracę w ostrowieckim Urzędzie Miasta. Z tej okazji Prezydent Miasta Jarosław Górczyński na specjalnym spotkaniu przekazał listy z podziękowaniami oraz symboliczne upominki mające przywoływać w pamięci czas przepracowany w ostrowieckim samorządzie. Obie panie pracując w różnych wydziałach, były niezwykle cenionymi pracownikami, specjalistami w swoich dziedzinach, a zarazem osobami cieszącymi się sympatią współpracowników. - Pragnę serdecznie podziękować Paniom za wieloletnią pracę na rzecz mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego oraz ich rodzin. Dziękuję za wzorowe wypełnianie obowiązków. Wasza kariera zawodowa pokazuje ogromny szacunek do pracy, a postawa może być wzorem dla wielu młodych ludzi. Pokazałyście Panie, że praca w samorządzie może być pięknym powołaniem i służbą lokalnej społeczności – mówił Prezydent Miasta. - Proszę przyjąć życzenia zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby oraz spełnienia planów, a przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Życzę, aby nadchodzący czas stał się dla Pań początkiem nowej drogi wypełnionej ciekawymi wyzwaniami. Pani Bożena Dorociak podejmując swoją pierwszą pracę, już jako19 latka, została zatrudniona w Urzędzie Miasta, który wówczas nosił nazwę Prezydium Miejskiej Rady Narodowej.  Przez kolejne 42 lata  pracowała w Urzędzie, zatem śmiało można powiedzieć, że całe swoje życie zawodowe związała z tym miejscem. Pracując umiejętnie łączyła pracę z wychowaniem trójki dzieci - Kamila, Iwony, Joanny oraz domowymi obowiązkami. Obecnie z dumą mówi o swoich wnukach, którym z radością poświęca swój wolny czas. Natomiast pani Barbara Gruszka, do niedawna Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Ostrowcu Świętokrzyskim swoją  zawodową ścieżkę rozpoczęła w 1976 roku w Powszechnej Kasie Oszczędności w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie pracowała na różnych stanowiskach, począwszy od kontysty, następnie jako księgowa, kontroler rachunkowy i specjalista. W lipcu 2002 roku  została zatrudniona w Urzędzie Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim na stanowisku inspektora w Urzędzie Stanu Cywilnego, a w lutym 2005 roku została powołana na stanowisko Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Ostrowcu Świętokrzyskim i funkcję tę pełniła do momentu przejścia na emeryturę.

Pełna treść wiadomości na: um.ostrowiec.pl/pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/3158-podziekowania-za-wzorowa-prace
UM Ostrowiec Świętokrzyski, Źródło artykułu: um.ostrowiec.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowiecki

  Powiat ostrowiecki - umiejscowiony w województwie świętokrzyskim z Ostrowcem Świętokrzyskim, jako centrum powiatu. W skład wchodzą gminy: Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Kunów, Bałtów, Bodzechów, Waśniów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku. 

  Jako że są to tereny zurbanizowane, wśród zabytków dominują: zamki i pałace - pałac Tarnowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim, pałac Wielopolskich w Częstocicach, pałac Druckich-Lubeckich w Bałtowie i ruiny dwóch zamków: Szydłowieckich w Ćmielowie i zamku w Podgrodziu; kościoły: Kościół p.w. Jana Chrzciciela w Grzegorzowicach z romańską rotundą, barokowy kościół p.w. św. Mikołaja w Szewnie, późnorenesansowy kościół p.w. Świętych Piotra i Pawła w Waśniowie. Na swoim planie zwiedzania warto zaznaczyć także gotycką kaplicę z 1430 r. Zainteresowani dawną techniką nie mogą przegapić holenderskiego wiatraka z XIX w. Znajduje się on w Szwarszowicach, w Gminie Bodzechów. Nasze pociechy będą mieć mnóstwo frajdy ze spaceru po Stanisławskim mini zoo. Zobaczyć tam można modele świętokrzyskiej fauny i flory. Wszystko naturalnej wielkości.

  Dojechać się tam da drogą wojewódzką nr 751.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola